pixel
🔥 Akcija traje još danas — BESPLATNA DOSTAVA + Otvaranje paketa prije plaćanja
Nazad na trgovinu Odabir Shop Logo
🔥 Alati

Električna Miješalica za Ljepilo 1600W

Vrhunski omjer cijene i kvaliteta - testiran proizvod sa besplatnom dostavom i mogućnošću otvaranja paketa prije plaćanja.

💪 Ručno miješanje je naporno - Malter i ljepilo se teško miješaju rukom.
🐢 Slabi mikseri staju - Slab motor se guši u gustom materijalu.
⚙️ Nema kontrole brzine - Bez regulacije materijal prska ili ostaje grudvast.
⏳ Ponuda i popusti ističu za:
01SATI 59MIN 59SEC
🔥 Preostale zalihe po promo cijeni: Još 4 komada na stanju
AKCIJA-30% POPUSTA
Električna Miješalica za Ljepilo 1600W - Glavna slika

Izaberite ponudu

Dostava Besplatna

1 komad

Najbolje za lične potrebe

105.00 KMBesplatna dostava

2 komada

Paket od 2 komada (po 105.00 KM)

210.00 KMBesplatna dostava

3 komada

Paket od 3 komada (po 105.00 KM)

315.00 KMBesplatna dostava
Plaćanje pouzećem • Otvaranje prije plaćanja • 14 dana povrat novca
🔒Sigurno plaćanje pouzećem
📦Otvaranje paketa prije plaćanja
↩️14 dana moguć povrat novca
🚚Besplatna dostava u BiH
Iskustva kupaca

Šta kažu naši zadovoljni kupci

Pogledajte recenzije kupaca koji su već naručili i koriste ovaj proizvod širom Bosne i Hercegovine.

4.6/5prosječna ocjena
2 komnajčešća narudžba
24/48hisporuka na adresu
100%sigurnost kupovine
★★★★★
"Snažan motor, ergonomske ručke drže stabilno. Za fasadu idealan."
Zoran M.✓ Provjeren kupac
★★★★
"Jak mikser za tu cijenu. Navoj 16mm prima standardne mješalice."
Adis H.✓ Provjeren kupac
Električna Miješalica za Ljepilo 1600W - Karakteristike
Dokazana efikasnost

Miješalica 3200W sa navojem 16 mm i 6 brzina

Miješalicu pokreće snažan motor od 3200W koji tjera mješalicu do 1100 obrtaja u minuti, dovoljno da bez zastajkivanja umijesi guste mase poput ljepila za fasadu, maltera i cementa. Potenciometar sa 6 brzina omogućava da se broj obrtaja prilagodi materijalu, sporije za rijetke boje i smole, brže za teške građevinske smjese, čime se izbjegava prskanje i grudvice. Prihvat sa standardnim navojem od 16 mm prihvata širok izbor zamjenskih mješalica dostupnih na tržištu, pa se alat lako prilagodi vrsti posla. Ergonomske ručke sa dvije strane drže mašinu stabilnom i pod velikim opterećenjem.

Snažan motor 3200W za brzo miješanje ljepila i maltera
Potenciometar sa 6 brzina za kontrolu prema materijalu
Navoj 16 mm kompatibilan sa standardnim miješalicama
Ergonomske ručke za stabilan i siguran rad
Dizajn i izrada

Anatomska i tehnička rješenja

Svaki detalj na ovom proizvodu je pažljivo osmišljen za maksimalnu dugotrajnost i jednostavnost upotrebe.

1

Motor 3200W

Snaga za gust malter, ljepilo i cement.

2

6 brzina

Potenciometar za podešavanje prema materijalu.

3

Navoj 16 mm

Standardni prihvat za mješalice.

4

Ergonomske ručke

Bolja kontrola i manje umora.

Električna Miješalica za Ljepilo 1600W - Tehnička izrada i anatomske prednosti
Zašto kupiti kod nas

Prednosti i značajke

🛠️

Motor 3200W

Snaga za gust malter, ljepilo i cement.

6 brzina

Potenciometar za podešavanje prema materijalu.

🛡️

Navoj 16 mm

Standardni prihvat za mješalice.

📦

Ergonomske ručke

Bolja kontrola i manje umora.

Izdvaja se

Po čemu je Električna Miješalica za Ljepilo 1600W poseban?

Konkretne prednosti zbog kojih se ovaj proizvod ističe u svojoj klasi.

Snažan motor 3200W

Velika snaga brzo i ravnomjerno miješa ljepilo, malter i cement bez zastoja.

Šest brzina

Potenciometar sa 6 brzina prilagođava obrtaje gustini svakog materijala.

Navoj 16 mm

Standardni navoj kompatibilan je sa uobičajenim mješalicama i nastavcima.

Ergonomske ručke

Dvije ručke daju stabilan i siguran hvat pri miješanju gustih smjesa.

Galerija slika

Detaljan prikaz proizvoda

Primjena

Za šta sve služi Električna Miješalica za Ljepilo 1600W?

Električna Miješalica za Ljepilo 1600W u primjeni 1 Električna Miješalica za Ljepilo 1600W u primjeni 2

Mikser je namijenjen građevinskim i završnim radovima gdje treba ravnomjerno umijesiti veće količine ljepila, maltera, cementa, boja i smola. Fasaderi i moleri ga koriste za pripremu smjesa u kanti direktno na gradilištu, jer podesiva brzina drži konzistenciju bez zračnih mjehurića. Kod kuće služi za manje adaptacije, izlijevanje podova, ljepljenje pločica i sve poslove gdje ručno miješanje ne daje glatku masu. Snaga od 3200W i šest brzina čine ga upotrebljivim i profesionalcu koji radi svakodnevno i domaćinu za povremeni renoviranje.

Miješanje ljepila za fasadu Malter i cement Boje i smole Građevinski radovi
Zašto Kupiti Kod Nas

Odabir Shop vs Obične Online Trgovine

Pogledajte ključne razloge zašto preko 15.000 kupaca u BiH bira isključivo našu zvaničnu prodavnicu.

Odabir Shop (Zvanično)

  • Pravo na otvaranje i pregled paketa u prisustvu kurira prije davanja novca
  • 100% Besplatna dostava u bilo koje mjesto širom BiH (24-48h)
  • 14 dana bezuslovni povrat novca ili zamjena bez zapitkivanja
  • Originalne autentične komponente i zvanično testirana oprema
  • Korisnička podrška i pomoć pri radu 7 dana u sedmici

Druge Trgovine & Nezvanični Oglasi

  • Zabranjeno otvaranje paketa prije plaćanja
  • Dodatna naplata brze pošte od 9 do 12 KM
  • Bez mogućnosti povrata ili reklamacije nakon preuzimanja
  • Slabe kopije sa manjim baterijama i izvađenom opremom
  • Nedostupni brojevi nakon što preuzmete paket
Sadržaj paketa

Šta dobijate uz Električna Miješalica za Ljepilo 1600W?

Električna Miješalica za Ljepilo 1600W paket 1 Električna Miješalica za Ljepilo 1600W paket 2
Električna miješalica Makita GB 6116
Uputstvo za upotrebu
Originalno pakovanje
Vrijedi ulaganja

Zašto naručiti Električna Miješalica za Ljepilo 1600W?

Razlozi zbog kojih se ova kupovina isplati baš vama.

1

Brzo i ravnomjerno

Snaga 3200W miješa i najgušće smjese bez grudvica za manje vremena.

2

Kontrola za svaki materijal

Šest brzina daje pravu brzinu za ljepilo, boju ili malter.

3

Sigurna kupovina

Plaćanje pouzećem uz pregled paketa i dostava širom BiH.

Jednostavan Proces

Kako funkcioniše vaša kupovina?

Kupovina je maksimalno jednostavna i 100% sigurna u samo 3 koraka.

1

Popunite brzu formu

Unesite ime, adresu i telefon na dnu ove stranice. Traje manje od 30 sekundi, bez kartica i registracije.

2

Brza priprema & Slanje

Naš tim odmah pakuje Vaš artikal i šalje ga brzom poštom na Vašu adresu u roku od 24 radna sata.

3

Pregledajte i Platite

Kada kurir stigne, otvarate i pregledate paket. Tek kada se uvjerite u kvalitet, dajete novac kuriru!

Jednostavno uputstvo za upotrebu

1
Korak 1

Raspakujte artikal

Izvadite proizvod iz pakovanja i pregledajte prateću opremu.

2
Korak 2

Pripremite za rad

Povežite napajanje ili bateriju prema uputstvu.

3
Korak 3

Podesite opcije

Odaberite željene postavke ili brzinu rada.

4
Korak 4

Uživajte u radu

Koristite artikal uz garanciju kvaliteta i pouzdanosti.

Tehničke informacije

Specifikacije Proizvoda

Model
Makita GB 6116
Snaga
3200W
Broj obrtaja
1100 r/min
Promjer navoja
16 mm
Brzine
Potenciometar sa 6 brzina
Dužina kabla
1.5 m
Namjena
Ljepilo, malter, cement, boje, smole
Stanje
Novo
Dostava
BESPLATNA širom BiH brzim poštama
Plaćanje
Pouzećem (kuriru gotovinom pri preuzimanju)
Provjera paketa
Dozvoljeno otvaranje i pregled prije plaćanja
Prikaži detaljan opis proizvoda za pretragu...

🛠️ Mikser za ljepilo Makita | 3200W | profesionalna miješalica Snažan mikser za ljepilo i malter idealan za građevinske radove, fasade, boje i druge materijale. Pouzdan alat za profesionalce i kućnu upotrebu. ✔ TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:Model: Makita GB 6116Snaga: 3200WBroj obrtaja: 1100 r/minPromjer navoja: 16 mmPotenciometar sa 6 brzinaDužina kabla: 1.5 m ⚡ NAMJENA: ✔ Miješanje ljepila za fasadu ✔ Malter i cement ✔ Boje i smole ✔ Građevinski i završni materijali 💡 PREDNOSTI:Snažan motor za brzo i efikasno miješanjePodesiva brzina radaStabilan i siguran radErgonomske ručke za bolju kontrolu 🚚 DOSTAVA:Dostava širom BiH (1–2 dana)Plaćanje pouzećem 👉 Idealan alat za majstore, fasadere i građevinske radove! U ponudi imamo veliki izbor alata i opreme – kontaktirajte nas za više informacija.

Preporučeno za vas

Možda vas zanima i ovo

Pogledajte i ostale popularne artikle iz naše ponude koji bi vam mogli zatrebati.

⚡️ BRZA NARUDŽBA BEZ REGISTRACIJE

Naručite odmah — Plaćanje pouzećem

Unesite vaše podatke ispod. Paket stiže na vašu adresu, a otvarate ga i pregledate prije plaćanja kuriru!

Predviđena dostava na adresu: Uskoro...
1 komad Za lične potrebe
105.00 KM
2 komada Najpopularnije
210.00 KM
3 komada Maksimalna ušteda
315.00 KM
Otvaranje paketa prije plaćanja
14 dana moguć povrat novca
Plaćanje pouzećem gotovinom
Česta pitanja

FAQ o proizvodu

Kolika je snaga miksera?

Motor od 3200W (model Makita GB 6116) za najgušće materijale.

Može li se podesiti brzina?

Da, potenciometar nudi 6 brzina rada.

Za koje materijale je pogodan?

Za ljepilo za fasadu, malter, cement, boje i smole.

Kako se vrši plaćanje?

Plaćanje je u potpunosti pouzećem (gotovinom kuriru na kućnom pragu). Ne morate ništa plaćati unaprijed, a imate pravo otvoriti i pregledati paket prije plaćanja.

Koliko brzo stiže pošiljka?

Sve narudžbe šaljemo u roku od 24 sata. Isporuka na Vašu adresu u bilo kojem dijelu BiH je u roku od 24 do 48 sati.

Kako funkcioniše povrat novca?

Ukoliko iz bilo kojeg razloga niste zadovoljni proizvodom, imate rok od 14 dana da nas kontaktirate i vratite artikal uz potpun i bezuslovan povrat novca.

105.00 KMElektrična Miješalica za Ljepilo 1600W + Besplatna dostava
📦
Neko iz Sarajeva je upravo naručio 2 komada prije 3 minute