pixel
🔥 Akcija traje još danas — BESPLATNA DOSTAVA + Otvaranje paketa prije plaćanja
Nazad na trgovinu Odabir Shop Logo
🔥 Elektronika

SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset

Vrhunski omjer cijene i kvaliteta - testiran proizvod sa besplatnom dostavom i mogućnošću otvaranja paketa prije plaćanja.

😴 Slušalice smetaju u snu - Klasične slušalice pritišću uho na jastuku.
🔊 Buka i hrkanje - Zvukovi okoline ometaju san.
🔌 Kablovi se zapetljaju - Žične slušalice se namotaju oko vrata.
⏳ Ponuda i popusti ističu za:
01SATI 59MIN 59SEC
🔥 Preostale zalihe po promo cijeni: Još 4 komada na stanju
AKCIJA-22% POPUSTA
SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset - Glavna slika

Izaberite ponudu

Dostava Besplatna

1 komad

Najbolje za lične potrebe

44.99 KMBesplatna dostava

2 komada

Paket od 2 komada (po 44.99 KM)

89.98 KMBesplatna dostava

3 komada

Paket od 3 komada (po 44.99 KM)

134.97 KMBesplatna dostava
Plaćanje pouzećem • Otvaranje prije plaćanja • 14 dana povrat novca
🔒Sigurno plaćanje pouzećem
📦Otvaranje paketa prije plaćanja
↩️14 dana moguć povrat novca
🚚Besplatna dostava u BiH
Iskustva kupaca

Šta kažu naši zadovoljni kupci

Pogledajte recenzije kupaca koji su već naručili i koriste ovaj proizvod širom Bosne i Hercegovine.

4.9/5prosječna ocjena
2 komnajčešća narudžba
24/48hisporuka na adresu
100%sigurnost kupovine
★★★★★
"Blokira hrkanje partnera. Baterija drži cijelu noć, udobno na jastuku."
Dino M.✓ Provjeren kupac
★★★★
"Odlične za avion i meditaciju. Bluetooth se lako poveže."
Selma H.✓ Provjeren kupac
SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset - Karakteristike
Dokazana efikasnost

Ultra tanke stereo slušalice u perivoj traci

Tajna ovih slušalica je u tome što su zvučnici tanji od centimetra i skriveni unutar mekane trake za glavu, pa nema tvrdih pupoljaka koji vas žuljaju kad ležite na boku. Bluetooth 3.0 s A2DP profilom prenosi čist stereo zvuk na dometu od 5 do 10 metara, a jedno punjenje preko mikro-USB kabla drži 8 do 12 sati neprekidnog slušanja. Sama traka istovremeno prigušuje zvukove iz okoline i hrkanje partnera, dok se hipoalergenski materijal skida i pere kad zatreba.

Ultra tanke stereo slušalice skrivene u mekanoj traci za glavu
Bez pritiska i kablova – udobno i za spavanje na boku
Blokira zvukove okoline i hrkanje za miran san
Baterija 8–12 sati i periva hipoalergenska traka
Dizajn i izrada

Anatomska i tehnička rješenja

Svaki detalj na ovom proizvodu je pažljivo osmišljen za maksimalnu dugotrajnost i jednostavnost upotrebe.

1

Mekana traka

Skriva tanke slušalice bez pritiska na uši.

2

Bluetooth 3.0

Bežično povezivanje s telefonom i tabletom.

3

Baterija 8–12h

Traje cijelu noć spavanja.

4

Periva traka

Hipoalergenski materijal, lako se pere.

SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset - Tehnička izrada i anatomske prednosti
Zašto kupiti kod nas

Prednosti i značajke

🛠️

Mekana traka

Skriva tanke slušalice bez pritiska na uši.

Bluetooth 3.0

Bežično povezivanje s telefonom i tabletom.

🛡️

Baterija 8–12h

Traje cijelu noć spavanja.

📦

Periva traka

Hipoalergenski materijal, lako se pere.

Izdvaja se

Po čemu je SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset poseban?

Konkretne prednosti zbog kojih se ovaj proizvod ističe u svojoj klasi.

Ultra tanke slušalice

Stereo slušalice skrivene su u mekanoj traci pa ne osjećate pritisak ni pri spavanju na boku.

Blokira hrkanje

Prigušuje zvukove okoline i hrkanje partnera za miran i neprekidan san.

Baterija do 12 sati

Traje cijelu noć plus dodatno vrijeme za putovanja ili meditaciju bez punjenja.

Periva hipoalergenska traka

Traka se pere i ne izaziva iritacije, pa ostaje higijenska i za svakodnevno nošenje.

Galerija slika

Detaljan prikaz proizvoda

Primjena

Za šta sve služi SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset?

SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset u primjeni 1 SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset u primjeni 2

SleepPhones su namijenjene svakome ko teško zaspi u tišini ili uz buku: povežete ih s telefonom, tabletom ili laptopom i puštate opuštajuću muziku, podcaste ili audio knjige dok tonete u san. Posebno ih cijene putnici u avionu i autobusu, ljudi koji dijele sobu s partnerom koji hrče, te oni koji vole meditaciju i jogu prije spavanja. Jer nema kablova ni tvrdih dijelova, udobne su i za spavače na boku i za noćne smjene.

Spavanje na boku Let avionom Meditacija i yoga Audio knjige noću
Zašto Kupiti Kod Nas

Odabir Shop vs Obične Online Trgovine

Pogledajte ključne razloge zašto preko 15.000 kupaca u BiH bira isključivo našu zvaničnu prodavnicu.

Odabir Shop (Zvanično)

  • Pravo na otvaranje i pregled paketa u prisustvu kurira prije davanja novca
  • 100% Besplatna dostava u bilo koje mjesto širom BiH (24-48h)
  • 14 dana bezuslovni povrat novca ili zamjena bez zapitkivanja
  • Originalne autentične komponente i zvanično testirana oprema
  • Korisnička podrška i pomoć pri radu 7 dana u sedmici

Druge Trgovine & Nezvanični Oglasi

  • Zabranjeno otvaranje paketa prije plaćanja
  • Dodatna naplata brze pošte od 9 do 12 KM
  • Bez mogućnosti povrata ili reklamacije nakon preuzimanja
  • Slabe kopije sa manjim baterijama i izvađenom opremom
  • Nedostupni brojevi nakon što preuzmete paket
Sadržaj paketa

Šta dobijate uz SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset?

SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset paket 1 SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset paket 2
SleepPhones traka sa slušalicama
Mikro-USB kabl za punjenje
Uputstvo za upotrebu
Originalno pakovanje
Vrijedi ulaganja

Zašto naručiti SleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset?

Razlozi zbog kojih se ova kupovina isplati baš vama.

1

San bez smetnji

Bez kablova i tvrdih slušalica uspavljujete se udobno i bez pritiska na uši.

2

Bežična sloboda

Bluetooth 3.0 A2DP povezuje se s iPhone, Android i drugim uređajima na 5–10 m.

3

Kupovina bez rizika

Plaćanje pouzećem uz dostavu širom BiH za 24–48h.

Jednostavan Proces

Kako funkcioniše vaša kupovina?

Kupovina je maksimalno jednostavna i 100% sigurna u samo 3 koraka.

1

Popunite brzu formu

Unesite ime, adresu i telefon na dnu ove stranice. Traje manje od 30 sekundi, bez kartica i registracije.

2

Brza priprema & Slanje

Naš tim odmah pakuje Vaš artikal i šalje ga brzom poštom na Vašu adresu u roku od 24 radna sata.

3

Pregledajte i Platite

Kada kurir stigne, otvarate i pregledate paket. Tek kada se uvjerite u kvalitet, dajete novac kuriru!

Jednostavno uputstvo za upotrebu

1
Korak 1

Raspakujte artikal

Izvadite proizvod iz pakovanja i pregledajte prateću opremu.

2
Korak 2

Pripremite za rad

Povežite napajanje ili bateriju prema uputstvu.

3
Korak 3

Podesite opcije

Odaberite željene postavke ili brzinu rada.

4
Korak 4

Uživajte u radu

Koristite artikal uz garanciju kvaliteta i pouzdanosti.

Tehničke informacije

Specifikacije Proizvoda

Tip
Bluetooth traka za spavanje sa slušalicama
Bluetooth
3.0 A2DP
Domet
5–10 m
Baterija
8–12 sati
Punjenje
Mikro-USB
Materijal
Hipoalergenski, periva traka
Namjena
Spavanje, putovanja, meditacija
Stanje
Novo
Dostava
BESPLATNA širom BiH brzim poštama
Plaćanje
Pouzećem (kuriru gotovinom pri preuzimanju)
Provjera paketa
Dozvoljeno otvaranje i pregled prije plaćanja
Prikaži detaljan opis proizvoda za pretragu...

💤 Profesionalno sređen OLX opis 👇 Sleepphones – Bluetooth slušalice za spavanje pružaju maksimalnu udobnost tokom odmora, putovanja ili opuštanja. Ultra tanke stereo slušalice skrivene su unutar mekane trake za glavu, omogućavajući ugodno korištenje bez pritiska i kablova.🎧 GLAVNE PREDNOSTI: ✔ Bežične Bluetooth slušalice za spavanje ✔ Mekana i udobna traka za glavu ✔ Slušanje muzike, podcasta i audio knjiga ✔ Blokira zvukove okoline i hrkanje ✔ Idealne za spavanje, putovanja i relaksaciju🔋 BLUETOOTH POVEZIVANJE SleepPhones se jednostavno povezuju sa:iPhone uređajimaAndroid telefonimaTabletimaLaptopima i drugim Bluetooth uređajima Bez kablova i smetnji – potpuna sloboda tokom korištenja.💡 KARAKTERISTIKE:Bluetooth 3.0 A2DPBežični domet: 5–10 mTrajanje baterije: 8–12 satiPunjenje putem mikro-USB kablaHipoalergenski materijalPeriva traka za glavu🎶 IDEALNO ZA: ✅ Spavanje i opuštanje ✅ Meditaciju i yoga vježbe ✅ Putovanja i avion ✅ Audio knjige i podcast🚚 DOSTAVA:Dostava širom BiH (24–48h)Plaćanje pouzećem

Preporučeno za vas

Možda vas zanima i ovo

Pogledajte i ostale popularne artikle iz naše ponude koji bi vam mogli zatrebati.

⚡️ BRZA NARUDŽBA BEZ REGISTRACIJE

Naručite odmah — Plaćanje pouzećem

Unesite vaše podatke ispod. Paket stiže na vašu adresu, a otvarate ga i pregledate prije plaćanja kuriru!

Predviđena dostava na adresu: Uskoro...
1 komad Za lične potrebe
44.99 KM
2 komada Najpopularnije
89.98 KM
3 komada Maksimalna ušteda
134.97 KM
Otvaranje paketa prije plaćanja
14 dana moguć povrat novca
Plaćanje pouzećem gotovinom
Česta pitanja

FAQ o proizvodu

Mogu li spavati na boku s njima?

Da, slušalice su ultra tanke i skrivene u mekanoj traci bez pritiska na uho.

Koliko traje baterija?

Od 8 do 12 sati, dovoljno za cijelu noć.

S čim se povezuju?

Bluetooth 3.0 sa telefonima, tabletima i laptopima; traka je periva.

Kako se vrši plaćanje?

Plaćanje je u potpunosti pouzećem (gotovinom kuriru na kućnom pragu). Ne morate ništa plaćati unaprijed, a imate pravo otvoriti i pregledati paket prije plaćanja.

Koliko brzo stiže pošiljka?

Sve narudžbe šaljemo u roku od 24 sata. Isporuka na Vašu adresu u bilo kojem dijelu BiH je u roku od 24 do 48 sati.

Kako funkcioniše povrat novca?

Ukoliko iz bilo kojeg razloga niste zadovoljni proizvodom, imate rok od 14 dana da nas kontaktirate i vratite artikal uz potpun i bezuslovan povrat novca.

44.99 KMSleepPhones Bluetooth slušalice za spavanje | bežične headset + Besplatna dostava
📦
Neko iz Sarajeva je upravo naručio 2 komada prije 3 minute